Görkem Saçar

Görkem Saçar

[email protected]

Hayatınızın değişmesine hazır mısınız?

03 Kasım 2021 - 11:51

Herkese merhaba, önümüzdeki birkaç ay tüm kripto yatırımcıları için destan yazılacak ve hayatları değişecek. İnsanların elinde tuttukları projeler, coinler bir gün içerisinde x’lerle açıklanacak. 

Bu yüzden benim coinim yükselmiyor diye üzülmeyin, eğer projesi iyiyse sırası gelince uçacaktır. Piyasada tüm coinler aynı anda fırlamıyor biliyorsunuz ki hepsinin sırası var. İlk önce NFT geldi, sonra Play to earn, bu aralarda da Meta Verse konuşulmaya başlandı ve sonraki de WEB 3 projeleri deniyor. 

Yatırımlarınızı yaparken mutlaka sepet yapmalısınız ve riskinizi bölmelisiniz. Ben tüm kategorilerden birkaç coin alıyorum, şu an kimisi alım yerinde kimisi değil. Size buradan alın diyemem, destek ve direnç noktalarını iyice analiz edip araştırıp alabilirsiniz, karar sizin fakat yazacağım coinleri önümüzdeki 2 ay içinde elimde tutmayı, hedeflerim geldiğinde de satmayı planlıyorum.

Unutmayın kar cebe yakışır, güzel bir kar yakaladığınızda bankanıza çekmeli ve yola devam etmelisiniz, kripto dünyasında her an her şey olabilir, hiçbir şey kesin değildir.

Bu yazacağım projeler arkasında büyük ekip olan ve ileride çok güzel yerlere geleceğine inandığım projeler. Derinlemesine incelerseniz neden bu kadar güvendiğimi anlayabilirsiniz;
ROCO: TradeJoe DEX sitesinden AVAX cüzdanınızla alım yapabilirsiniz, borsa listelemesi henüz olmadığı için fiyat 4$ seviyelerinde geziyor fakat borsa listelemesiyle 20$’ların üstünü görmesi kolay gözüküyor.
REEF: Tüm büyük borsalarda listeli, değerinin çok altında işlem görüyor. Boğasını yaşayamadı henüz, güvenim tam, buradan 3x’i var minimum.
VİDT: Büyük borsalarda listeli fakat balinası aç gözlü olduğu için coini şaha kaldırmıyor fakat bir süre sonra bunu tutamayacağı için buradan 3-4x rahat çıkacaktır. Elimde yüklü miktarda bulunduruyorum.


Diğer platformlardan temin edebileceğiniz projeler:
EQX, İXS, MECH, TİİM, ID, REVV, XNL, OH, CSPR

Biliyorum şu an sizlere çok fazla coin ismi verdim fakat bir sonraki sert yükselişin hangisinde olacağını bilemeyiz. İşte bu yüzden ben sepet yaparak kazancımı garantiye almaya çalışıyorum. %100 alt coinlerde geyik gibi bekliyorum…

Üstte yazdığım coinleri coingecko sitesinde aratıp altta yazan bölmeden nereden temin edebileceğinizi görebilirisiniz.
Beni Twitter’dan da takip edebilirsiniz: @gorkemsacarr 

Önümüzdeki üç ay tüm #kripto için destansı olacak
Sadece çantalarınızı #HODL yapın ve 5x'te (dk) kar elde edin.
Uyarı Mesajı GÖSTERİ SIRASINDA GÜNLÜK TİCARET YAPMAYIN
Bu benim son tweetim ve çantalarıma odaklanmak istiyorum.
Bir sonraki tweet, top hakkında "uyarı tweeti" olacak.
Sabırlı ol.

YORUMLAR

  • 0 Yorum